Nasıl Bir İş?

Kendi İşinizin Sahibi Olmak İster misiniz?


Hepimizin ihtiyacı olan bayan ince külotlu çorap ve taytları, bunun yanında son derece kaliteli ve çok uygun fiyatlı şık gecelikler, babydolller, pijamalar, sütyenler, külotlar, atletler ve korseler ile erkek ve çocuk iç giyim ürünlerini katalogdan satarak para kazanmaya ne dersiniz?

 

Kime Satacağım?

Başta kendiniz olmak üzere toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşteriniz. Çünkü, iç giyim ve çorap hepimizin temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Unutmayın, kendi ihtiyaçlarınızı çok ama çok ucuza giderebileceksiniz.

Kimler Satıcı Olabilir? Ne Kazanacağım?

Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak isteyenler. Kısaca ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes.

Az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı kazanabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Biraz daha fazla zaman ayırarak kiranızı hatta ev/araba taksitinizi bile ödeyebilirsiniz.

Başarılı Olabilir miyim?

Bugüne kadar hiç böyle bir iş yapmamış olabilirsiniz. Bu işi yapmak için bilgisayar bilgisine, yabancı dile, satış tecrübesine vb. özelliklere sahip olmanız gerekmiyor. İhtiyacınız olan tüm destek ve eğitimleri Avrupa Networking size sağlayacaktır. Başaracaksınız...

Kataloğu alıp satışa nasıl başlayabilirim?

Avrupa Networking temsilcisi olmak için yabancı dil, bilgisayar bilgisi, tecrübe, sermaye, eğitim gerekmez. Ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes temsilcimiz olabilir.

0535 738 43 02 numaralı telefonumuzu arayarak ya da www.pierrecardinuyelik.net adresinden “Temsilcimiz Olun” formunu doldurarak kayıtlı satıcımız olabilirsiniz.

Sattığım Ürünlerden Ne Kadar Kazanacağım?

%50'ye varan kar marjları veriyoruz. Evet! Fiyatlı katalogumuzda yer alan ürünleri katalog fiyatından sattığınızda size %50'ye varan kar kalıyor.

Örn. 150 TL’lik sipariş aldığınızda bu ürünleri bizden;
150 TL / 1,50 = 100 TL’den alacaksınız. KAZANCINIZ: 50 TL
300 TL sipariş aldığınızda kazancınız tam 100 TL olacak.
3.000 TL sipariş aldığınızda tam 1.000 TL kazanacaksınız.

Kendi Satış Ekibimi Nasıl Kurabilirim?

Ürünlerimizi sadece kendiniz satmakla kalmayıp, çevrenizdeki insanları da alt üyeniz yaparak kendinize alt ekip oluşturuyorsunuz. 5 Nesil alt üye oluşturarak onların satışlarından prim almaya hak kazanabileceksiniz.

Web sitemizde yer alan üye kayıt formuna üyenize ait kişisel bilgileri girdiğinizde ya da çağrı merkezimizi aradığınızda sistem otomatik olarak yeni üyeyi sizin altınıza kaydedecektir. Bu üyeler sizin 1.Nesil üyeniz olarak adlandırılacaktır.

 

Ürün İade Koşulları Nelerdir?

 • Satın aldığınız ürünleri herhangi bir nedenden dolayı (beden olmadı, beğenmedim, hatalı ürün, satamadım vb.) iade edebilirsiniz.
 • İadeler 100 gün içerisinde tarafımıza Yurtiçi Kargo aracılığıyla ücretsiz gönderi yapılır.
 • Üründe ve ambalajında tahribat yapılmamasına özen gösterilir.
 • Dünyaca ünlü Pierre Cardin Kozmetik ve Kişisel Bakım ürünlerini hiçbir koşul gerektirmeksizin, fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • İş modelimiz gereği birebir değişim yapılamamaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürünü iade prosedürlerine uygun şekilde iade edebilirsiniz. Ürün tutarı cari hesabınıza satış iade faturası olarak yansır ve bir sonraki siparişlerinizden düşer.

İade İşlemleri Nasıl Yapılır?

 • İade koşullarına uyan ürünlerin iadesi Hesabım sekmesindeki Kolay İade kısmından yapılır.
 • Açılan ekranda İade Talebi Oluştur butonuna tıklayın.
 • İade etmek istediğiniz ürüne ait doğru faturayı, doğru ürün adını, adet ve iade sebebini seçin ve Ekle butonuna tıklayın.
 • İadeye ekleyeceğiniz başka ürünler varsa açılan sayfadaki formu kullanarak yeni ürün ekleyebilirsiniz.
 • İade edeceğiniz başka ürün yoksa İade Edeceğim Ürünler Bu Kadar butonuna tıklayın.
 • Karşınıza çıkan İade İşlem Numarası kargo görevlisine belirtmeniz gereken numaradır. İade İşlem Numarası olmayan gönderileriniz kargo yetkilileri tarafından kabul edilmeyecektir.
 • İade işlem numarasının geçerlilik süresi 7 gündür. 7 gün içerisinde kargoya teslim edilmeyen gönderiler için tekrar İade İşlem Numarası alınması gerekir.
 • Aynı koli içerisinde yapılan gönderiler için tek bir iade kodu alınması gerekir. Aynı koli içerisinde birden fazla İade İşlem Numarası olursa, iadeler kabul edilmeyecek ve temsilciye geri gönderilecektir.
 • Sayfada, İade İşlem Numarası'nın altında yer alan Firma Kodu, gönderi kolisinin üzerine yazdığınız takdirde, direkt şirket adresimize yönlendirme yapan, gönderilerinizin tarafımıza daha kolay ulaşmasını sağlayan koddur.

İade Süreci Nasıl İşlemektedir?

İade ürününüz tarafımıza ulaştıktan itibaren ilgili departman yoğunluğuna bağlı olarak maksimum 15-20 iş günü içerisinde cari hesabınıza satış iade faturası olarak yansıtılacaktır. Yansıtılan tutar verdiğiniz ilk siparişte, sipariş tutarınızdan düşülecektir.