Temsilcilerimiz

Bakiye TARHAN - 0535 738 43 02


Ben şirkete bağlı ekip lideriyim. Aynı zamanda Muğla Bölge Direktörüyüm. Türkiye genelinde liderlerim ve ekibim arasında sizler de olabilirsiniz.. Her ev hanımı, çalışan & çalışmayan herkesin yapabileceği en kolay iş, kendi işinizin sahibi olmak aynı benim gibi nasıl mı derseniz?

Çünkü hiç bir sermaye ve hiç bir ücret ödemeden sadece kendi azminiz ve isteğinizle bu işe başlamanız yeterli olacaktır. Gerekli tüm destek ve bilgiyi biz size veriyoruz..

Ben yapamam başaramam demeyin. Bende yapmak istiyorum bende kazanmak istiyorum dediğiniz anda bu işe başlamış olacaksınız. Siz adım atmadan kimse sizin elinizden tutmaz unutmayın her şey sizin istemenize bağlı gelin sizde ekibimize katılın sizde kendi işinizin sahibi olun!


Hülya KOCAEKİZ - 0533 647 70 04


Merhabalar! Ben Muğla'da yaşıyorum ve eczane teknisyeniyim.Yaklaşık 3 yıldır Pierre Cardin satış temsilciliği yapıyorum.

Bu işe arkadaşım, aynı zamanda Muğla İl Direktörü olan Bakiye Hanım'ın tavsiyesiyle, en azından kendimin ve ailemin ihtiyaçlarını alırım diye düşünerek başladım ama zamanla arkadaşlarım ve çevremin de ilgi göstermesi sonucu çok güzel, kârlı satışlar yapmaya başladım.

Bakiye Hanım'da beni ve diğer üyeleri her konuda bilgilendiriyor ve her bir soru ve sorunlarımızla tek tek ilgileniyor. Şu an Pierre Cardin'e ürünlerinden ve satışlarımdan çok memnunum. Sizlerde böyle bir iş yapabilir miyim? diye düşünüyorsanız emin olun ki yapabilirsiniz!


Gülsüm AYDINBAŞ - 0554 720 85 10


Merhaba, ben Özel Güvenlik okulunda yöneticiyim. Aynı zamanda doğrudan satış Avrupa Networking de ekip lideriyim. Herseyden önce kendi ihtiyaçlarımız için bu işe başladım zamanla çevremde çok beğenerek almak istiyordu. Bende çevremdeki almak isteyen arkadaşlarımı üye yaptım böylece ekibim kocaman oldu hepsi arkadaşım ailem gibi oldular..

Türkiye genelinde binlerce üyem var. Bakiye Hanım da her konuda ekibime destek çıktığı için her an her dakika yanımızda... Lider çok önemlidir ilgili sponsor ve her zaman ekibime desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Özel işimi de aksatmadan çok rahat çalışma sistemi var. 8 yıldır birlikte çalıyoruz, düzenli maaşım her ay yatıyor.. Sizde benimle birlikte çalışmak isterseniz whatsapptan ulaşabilirsiniz.


Yetergül KIR - 0539 727 79 53


Merhaba ben Bursa'dan Yetergül Kır, Bakiye Hanımla internet üzerinden tanıştık. ilk kızım üye olmak ve bilgi almak için aramıştı. Bir çok x firmada çalıştım ve bizim firmaya üye olduğuma hiç pişman olmadım. Avrupa Networking de 8 yıldır çalışıyorum. İyi ki bu işi yapıyorum. Her ay düzenli primlerimi alıyorum, ekip lideriyim. Üstelik ürünlerimiz satışı ve kârı çok güzel hiç bir kaybı olmayan hiç bir risk ve sizi zor durumda bırakmayan tek firma.

Bakiye hanımla çalıştığım için çok mutluyum. Bu işi bize öğrettiği için ve her an yanımızda olduğu için çok teşekkür ederim. İşimiz sayesinde dost, arkadaş olduk ve üstelik birlikte kazanmak ayrıca mutlu ediyor. Ben satış yapmak yada ekip kurmak isterim demeniz yeterli biz size işimizi anlatalım. Çocuklarım var çalışamıyorum yada eşim izin vermiyor diyorsanız tam size göre hiç bir risk ve zorunluluk yok.


Nilgün ERDOĞAN - 0543 431 39 28


Merhaba ben Ankara'dan Nilgün Erdoğan, çalışmak için iş arıyordum internet üzerinden Bakiye Hanım ile tanıştım. Çalışmadığım için deneyeceğimi hiç yapamazsam kendi ihtiyaçlarımı alırım diye üye oldum çünkü herkesin ihtiyacı olan ürünler vardı. 10 yıl oldu ilk üye olduğumda 5 üye yaptım sonra ikinci neslinden bir üyem ekip kurdu bin kişiden fazla alt neslim birden büyüdü. Birden bu kadar büyüyecek ve bu kadar büyük ekibim olacağı hiç aklıma gelmezdi.

Aylık düzenli bir gelirim var çok şükür iş bulamıyorum demeyin tüm ev hanımlarının yapabileceği çok güzel bir iş çünkü herkes internet siparişi veriyor. Üstelik çok uygun fiyata alınca dışarıdan alışveriş yapmıyorsunuz. Çoluk çocuk ev işi derken dışarıda alışverişe zaman kalmıyor. Şimdi bende herkes gibi oturduğum yerden kendi işimin sahibi oldum. İster çeyizinizi alın, ister satış yapın ister sizde ekip kurun benimle birlikte çalışmak kazanmak isterseniz Whatsapptan ulaşabilirsiniz.


Ruhan AYCAN - 0543 625 47 70


Merhaba ben 2 çocuk annesiyim, ev hanımıyım 9 yıldır Pierre Cardin, Miorre giyim kozmetik katologdan satış yapıyorum. Bu işe ilk başladığımda sponsorum Bakiye hanım sayesinde başladım. Daha önce network işi yaptığım için bana hiç yabancı gelmedi ve asla yapamam demedim. Hiç bir zaman küçümsemedim, işimi gururla yaptım. Bana ne iş yapıyorsunuz diye hep soruyorlar katoloğum hep çantamdadır, çıkarıp gösteriyorum, sen bu kadar parayı bundan mı kazanıyorsun diye soruyorlar, evet buradan kazanıyorum diyorum. Hem satış hemde alt üye yapıyorum, sizde isterseniz yapabilirsiniz! diye anlatınca; güzelmiş bizde yapalım diyorlar. İş arayışında olanlara iş, işi olupta para yetmiyor diyenlere ek iş oluyor ve onlara yol göstermek yardımcı olmaktan mutlu oluyorum. Onlarında kazandığını görünce ev geçiminde katkıda bulunmasını, kendi ayakları üzerinde durmasını görünce ne kadar doğru bir iş yaptığımın farkıyla ben daha da çok dört elle sarıldım işime, şimdi Türkiye genelinde ekibim var. Bakiye hanım da her konuda destek olduğu için asla katologtan iş olmaz demedim. İnanın biz kazanıyoruz sizde nasıl kazanirim bende derseniz. Benim ekibim de olmanız yeterlidir..